tr

2023 Kurban Organizasyonu – Uganda

2023 Kurban Organizasyonu – Uganda

SUFDER (Sultan Fatih Derneği) olarak 2023 yılında gerçekleştirdiğimiz kurban organizasyonuyla, Afrika Uganda’da kurban bağışlarının kesimlerini tamamladık ve bölgedeki ihtiyaç sahiplerine kurban etlerinin dağıtımını sağladık.

Kurban Bayramı’nda gönüllü bağışçılarımızın destekleriyle toplanan kurban bağışları, Uganda’daki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere bölgeye gönderildi. Kurban kesimleri titizlikle gerçekleştirilerek, helal kurban etleri elde edildi ve bu hayır işiyle ihtiyaç sahiplerine umut ve sevinç dolu bir bayram yaşatmak için çaba gösterdik.

Uganda’da düzenlediğimiz kurban organizasyonunda, ihtiyaç sahiplerinin yüzlerindeki tebessümleri görmek bize ayrı bir mutluluk verdi. Bağışçılarımızın yardımlarıyla ihtiyaç sahiplerinin sofralarına bereket ve rahmeti taşıdık. Kurban etlerini, yardıma muhtaç ailelerle paylaşarak, dayanışma ve kardeşlik duygularını güçlendirdik.

SUFDER olarak, insani yardımlarımızı ve sosyal sorumluluk projelerimizi geniş kapsamlı olarak sürdürmeye devam edeceğiz. Amacımız, dünyanın farklı bölgelerinde ihtiyaç sahibi insanlara umut ve destek olmak, onların yüzünü güldürmek ve hayatlarına katkıda bulunmaktır.

Kurban organizasyonumuza katkı sağlayan tüm bağışçılarımıza en içten teşekkürlerimizi iletiyoruz. Sizin destekleriniz sayesinde ihtiyaç sahiplerinin bayramlarını daha huzurlu ve mutlu geçirmelerine yardımcı olduk. Birlikte daha nice hayırlı işlere imza atmak dileğiyle…

Whatsapp
Sultan Fatih Derneği
Sultan Fatih Derneği
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1