tr

Abdülhamid Han Camii – UGANDA

Abdülhamid Han Camii – UGANDA

Maddi imkansızlıklar nedeniyle dünyanın bazı bölgelerinde cami inşası mümkün olamamaktadır. Özellikle Asya ve Afrika’da yaşayan Müslümanlar için camiler, kimliklerini korumaları açısından hayati öneme sahiptir. Camiler, sadece ibadet mekanları olmanın ötesinde, sosyal hayatın merkezi olarak hizmet verirken, aynı zamanda bir kaynaşma ve dayanışma noktasıdır. Birçok bölgede eğitim ve öğretim mekanı olarak da görev yapmaktadır.

Cami ve külliye projelerimize destek olarak, maddi sıkıntılar içinde olan insanlara uygun ibadet mekanları inşa etmeye ve kriz bölgelerinde olumsuzlukları gidermeye yardımcı olabilirsiniz. Bu destekleriniz aynı zamanda kardeşlik duygularının güçlenmesine katkı sağlar.

SUF-DER olarak, yapmış olduğumuz araştırmalar ve cami inşası için uygun bölgelerde, resmi makamlarla koordineli bir şekilde çalışarak, kullanım dışı olan camilerin restorasyonunu veya sıfırdan inşasını gerçekleştiriyoruz. Bu projelerimizi, siz kıymetli bağışçılarımızın destekleriyle hayata geçiriyoruz.

Sizlerin desteğiyle, ihtiyaç sahibi Müslüman kardeşlerimizin ibadet mekanları oluşturulabilir ve ümmet bilinciyle onlara sahip çıkabiliriz. Yardımlarınız, insanların manevi ihtiyaçlarını karşılamalarına ve toplumların birlik ve beraberlik içinde güçlenmelerine yardımcı olacaktır.

Bir cami inşa etmek veya restore etmek, bir toplumun hayatında derin etkiler yaratabilir. İbadethane ihtiyacı içinde olan Müslümanlara umut ışığı olabilir ve onlara daha güvenli ve huzurlu bir ortam sunabilirsiniz.

Destekleriniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Sizlerin bağışlarıyla daha fazla insanın ihtiyaçlarını karşılayacak, birlik ve dayanışma duygularını pekiştirecek camiler inşa etmeye devam edeceğiz.

Camii AdıAbdulhamit Han Camii
Bulunduğu ÜlkeUganda
Bulunduğu İlManafa
Bulunduğu KöyBunanyama
Merkeze Uzaklık251 km
Faydalanacak Aile Sayısı200 Aile
Konum0.874826, 34.248188
Whatsapp
Sultan Fatih Derneği
Sultan Fatih Derneği
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1