tr

Kurban Dağıtımları 2023

Kurban Dağıtımları 2023

Derneğimiz olan Sultan Fatih Derneği (SUFDER), 2023 yılında gerçekleştirdiği önemli bir insani yardım projesiyle yine yüzleri güldürdü. Bu yılki kurban bağışlarını Afrika’ya yönlendiren derneğimiz, kurban etlerini ihtiyaç sahiplerine ulaştırarak bölgedeki insanlara umut oldu.

Geleneksel hale getirdiğimiz kurban eti dağıtımı projemiz kapsamında, bağışçıların cömert katkılarıyla toplanan kurban etleri, Afrika’da ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırıldı. Derneğimiz üyeleri ve gönüllülerin özverili çalışmaları sayesinde, binlerce kişiye et ve et ürünleri ulaştırılarak onların yüzünde tebessümler oluşturuldu.

Afrika’da gerçekleştirdiğimiz bu anlamlı yardım projesiyle derneğimiz, sadece maddi değil aynı zamanda manevi destek sağlamanın da önemini bir kez daha ortaya koydu. İnsani yardımın sadece gelişmiş ülkelerle sınırlı olmadığını ve dünya genelinde yardıma ihtiyaç duyan pek çok insanın olduğunu gösterdik.

Derneğimiz Sultan Fatih Derneği’nin 2023 yılında gerçekleştirdiği bu projenin başarısı, bağışçıların güveni ve destekleriyle mümkün oldu. Derneğimiz, bundan sonraki yıllarda da insani yardım faaliyetlerine devam ederek, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma duygularının en güzel örneklerini sergilemeye devam edecek.

Whatsapp
Sultan Fatih Derneği
Sultan Fatih Derneği
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1