tr

Yuşa A.S. Kabir Ziyareti

Yuşa A.S. Kabir Ziyareti

Sultan Fatih Derneği (SUFDER) olarak, talebelerimizle birlikte manevi bir yolculuğa çıkarak, YUŞA A.S.’nin kabrini ziyaret etme şerefine nail olduk. Bu özel ziyaret, ruhumuzu beslemek, manevi duygularımızı güçlendirmek ve tarihimizin büyük şahsiyetlerine olan saygımızı ifade etmek amacıyla düzenlendi.

YUŞA A.S.’nin kabrine yapılan bu ziyaret, derneğimizin ve talebelerimizin İslami değerlere verdiği derin önemin bir yansımasıdır. Bizler, geçmişten gelen kutlu mirası anlamak, yaşatmak ve gelecek nesillere taşımak isteğiyle YUŞA A.S.’nin hayatını ve örnek tutumunu öğrenmeye gayret ettik. Onun kudsiyetine, mücadelesine ve manevi rehberliğine yakından temas ederek, kendi yaşantımıza bu güzellikleri yansıtmaya çalıştık.

Ziyaretimiz esnasında dualarımızı ettik, O’na selam verdik ve manevi huzurun içinde bulunduk. Derneğimiz olarak, İslam’ın yüce değerlerine ve tarihi şahsiyetlerimize duyduğumuz saygıyı her fırsatta dile getirmek ve yaşatmak niyetindeyiz. YUŞA A.S.’nin kabri önünde gerçekleştirdiğimiz bu ziyaret, manevi coşkumuzu daha da pekiştirdiğimiz anlam dolu bir anı olarak kalacaktır.

İnancımıza ve İslami değerlere verdiğimiz bu derin bağ ile, gelecekte de benzer manevi etkinliklerle ruhumuzu beslemeye ve tarihi mirası yaşatmaya devam edeceğiz. Sultan Fatih Derneği olarak, talebelerimizle birlikte gerçekleştirdiğimiz bu tür ziyaretlerle, Allah’ın rızasını kazanma yolunda adımlar atmaya devam edeceğiz.

Whatsapp
Sultan Fatih Derneği
Sultan Fatih Derneği
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1